image

05 ТРАВНЯ 2020

Святкуйте в нас!

До Ваших послуг наш еко-гриль-ресторан, де всім бажаючим ми пропонуємо оренду залу. Гамірне місто гарантовано покине Ваші думки, поки Ви насолоджуєтеся тихим Брюховицьким хвойним лісом і цілющим повітрям. Якщо ж виникне бажання активних розваг, то 10 хв. машиною — і Ви серед постійних фестивалів і дійств стародавнього Львова!
У Львові ресторани типу «еко-гриль» — велика рідкість, а вдале розміщення і приємні переваги роблять «АКВАРІУС» чи не унікальним комплексом відпочинку. Затишне, радісне і смачне святкування — запорука вдалих подій. Що і прагнемо подарувати усім нашим відвідувачам!
Наша перевага — комплексний підхід до організації будь-якого свята, а саме: банкетів, ювілеїв, дитячих свят, весіль, корпоративів, конференцій, бізнес-зустрічей і багатьох інших.

Повне обслуговування банкетів: досвідчені офіціанти і персонал
Під час свят варто себе потішити і відпочити, насолодитись роботою інших. Наші кухарі-віртуози порадують присутніх ретельно продуманими стравами української та європейської кухні, приготованими на дровах з натуральних органічних продуктів. Вони зберігають максимальну кількість поживних якостей і стають ще корисніше! Жодне Ваше побажання не залишиться без уваги.

Виникли питання? Телефонуйте

+38 (096) 234-70-30