image

20 КВІТНЯ 2020

Хочеться романтики? Ми Вам подаруємо її!

Львів, старовинні вулички, бруківка, запах міцної кави і осіннього листя: що може бути романтичніше? І зовсім недалеко знаходиться комплекс відпочинку «АКВАРІУС». Тут кожна деталь продумана так, щоб Ви забули про буденні клопоти, відпочивали тілом і душею. Затишні і продумані номера, м’яке освітлення, ніжні інтер’єри, професійний і непомітний сервіс, вишукана українсько-європейська кухня у власному ресторані. Ласкаво просимо в місце, де збуваються романтичні мрії!

Найрізноманітніші свята: національні, громадські, релігійні, персональні і тематичні!
Весілля, ювілеї, дні народження, іменини, Новий Рік, Різдво чи травневі — їх усі важливо провести якомога краще. Відпочити — значить отримати стільки теплих і приємних спогадів, щоб їх вистачило надовго для підтримки моральної рівноваги.
Акваріус подбає про проведення Вашого дійства на найвищому рівні! Враховуємо Ваші побажання, ретельно підберемо меню для святкового столу, підкажемо краще рішення по розташуванню гостей, продумаємо всі деталі сервірування, обслуговування та музичного супроводу!

Додатковою перевагою комплексу «АКВАРІУС» є потужна аудіосистема, LCD-телевізори, жива музика і танцпол, які стали звичними і навіть необхідними для святкувань в декількох наших залах:

— просторому камінному на 85 осіб

— банкетному на 40 осіб

— vip-залі на 20 осіб

Виникли питання? Телефонуйте

+38 (096) 234-70-30