image

05 ТРАВНЯ 2020

Повне обслуговування банкетів

Святкуйте в нас! До Ваших послуг наш еко-гриль-ресторан, де всім бажаючим ми пропонуємо оренду залу. Гамірне місто гарантовано покине Ваші думки, поки Ви насолоджуєтеся тихим Брюховицьким хвойним лісом і цілющим повітрям.

Детальніше
image

26 КВІТНЯ 2020

Де відсвяткувати день народження у Львові?

Подібним питанням задаються ті, у кого є необхідність відсвяткувати день народження. Часто найкращим подарунком міському жителю стає позбавлення від звичної суєти хоча б на мить. Саме це ми забезпечуємо кожному відвідувачу готельно-ресторанного комплексу «АКВАРІУС».

Детальніше
image

20 КВІТНЯ 2020

Свята у Львові

Часом здається, що святкування у Львові ніколи не закінчуються. Отже і святкувати варто по-справжньому - в природній гармонії відповідно всім сучасним стандартам відпочинку. Хочеться романтики? Ми Вам подаруємо її!

Детальніше
image

10 КВІТНЯ 2020

Ваше свято в еко-гриль-готелі-ресторані «АКВАРІУС»

Тут панує атмосфера урочистості і в той же час затишку. Витончений і ненав'язливий інтер'єр, безліч варіантів розміщення гостей, вдале текстильне оформлення та флористичні акценти створюють особливий настрій.

Детальніше
image

11 ЛИСТОПАДА 2019

Сімейний День св.Миколая

Зустрічаємо найрадісніше зимове свято День св.Миколая разом! 19 грудня чекаємо на Вас разом з дітками. Прийшовши до нас, вам чекає теплий прийом, увага персоналу та смачні ...

Детальніше
image

1 ЛИСТОПАДА 2019

День Вегана

Сьогодні все більше популярності набирає вегетаріанство. Міжнародний день вегана відзначається щорічно 1 листопада. Еко-гриль ресторан «Акваріус» запрошує усіх вегетаріанців

Детальніше
image

23 БЕРЕЗНЯ 2020

Великдень 2020

Великдень - свято сімейне, його прийнято відзначати з родичами, а також наносити цими днями візити близьким людям. Також існує закріплене традиціями пасхальне меню - список обов'язкових продуктів, які цього дня повинні бути на столі: писанки, сир і домашня ковбаса, і звичайно, головний символ свята - паска.

Детальніше