ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРУП

Зв’яжіться з нами та дізнайтесь про знижки та особливі умови для туристичних груп!

Основні та додаткові послуги готелю

Все життя складається з деталей, які роблять його яскравим та щасливим! Створюючи еко-гриль-готель-ресторан «АКВАРІУС», ми приділили увагу найменшим деталям, які створили б довершену атмосферу гармонії та комфорту для вашого відпочинку.

Ми радо приймаємо заявки на обслуговування від туристичних фірм та корпоративних клієнтів.

Групи можуть налічувати  60-70 осіб. Час перебування груп у відпочинковому комплексі не обмежений.

Наш готельний комплекс  знаходиться у лісопарковій зоні міста Львів . Еко-гриль-готель-ресторан «АКВАРІУС»  – з радістю забезпечує усім необхідним:

  • проживанням;
  • комплексним харчуванням;
  • екскурсійною програмою;
  • різноманітним дозвіллям;
  • розміщенням біля мальовничого столітнього лісу;
  • екологічною їжею та інтер’єром;
  • мережею wi-fi;
  • трансфером (по замовленню).

На обслуговування груп передбачені знижки (залежно від чисельності груп і тривалості перебування).

бронювання готелів

бронювання готелів

Готельно-ресторанний комплекс

До складу готельно-відпочинкового комплексу «АКВАРІУС» входять 26 номерів, еко-гриль ресторан, альтанки, дитячий майданчик та паркінг. Усі будівлі та споруди зведені з природних, екологічно чистих матеріалів у етно-стилі.

Для відвідувачів і туристичних груп ми пропонуємо харчування, яке надає наш ресторан: українські страви, а також страви європейської кухні з натуральних продуктів, які приготовані на дровах. Наш еко-гриль ресторан має 2 бенкетних зали, один з яких обладнаний великим каміном, а також паб – тож місця стане навіть для найбільших груп!

В нашому ресторані досвідчені музиканти тішать гостей живою музикою. Учасники туристичних груп, які прагнуть відвідати заклади (ресторани, бари) Львова з живою музикою, мають змогу насолодитись нею  у нашому гостинному комплексі!

ночівля у львові

ночівля у львові

Переваги

Ми завжди з радістю приймаємо не лише маленькі, а й великі туристичні групи. Саме великим туристичним групам при проживанні від 3-х днів ми пропонуємо безкоштовну одноденну екскурсію по Львову. А що найголовніше – у нас є паркінг для автобусів!

В комплексі «АКВАРІУС» на гостей чекає різнопланове дозвілля: не лише екскурсійні тури, а й дегустація наливок власного приготування, мангальні вечірки, уха і бограч на вогні та інше. Тож ми знаємо як розважити відвідувачів, які приїхали на свята у Львові.

Окрім того, на території постійно діє мережа wi-fi – ніщо не завадить дозвіллю або роботі у власному номері.

За довгий час своєї діяльності ми стали фахівцями в обслуговуванні туристичних груп, які приїхали відвідати Львів. Готелі екологічного спрямування – найкращий спосіб зробити поїздку незабутньою, а перебування в місті – комфортним.

«АКВАРІУС» —ідеальний варіант для туристичних груп, яким необхідно зупинитися у Львові, або які прямують далі. Саме тут Вам запропонують не лише оптимальні умови, а й щиру гостинність та красу природи.

«АКВАРІУС» ідеально підходить для гостей, які відвідують наше місто у справах чи прибули на відпочинок. Наша команда зробить все можливе, щоб Ваш відпочинок, свято чи ділова зустріч пройшли у теплій атмосфері, щоб Ви поверталися додому з великою порцією приємних вражень про наше чарівне місто Львів та готельно-відпочинковий комплекс «АКВАРІУС»!